Президент України Володимир Зеленський поки не може переїхати з Банкової вулиці через певні проблеми

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко прокоментував переїзд Зеленського в іншу будівлю. Він зазначив, що на поточний момент є фінансове питання і невирішені питання з самою будівлею. На поточний момент немає остаточного розуміння того, куди переїде адміністрація. Можливо це буде Український дім, конгресовий-виставковий центр “Парковий” і ряд інших будівель. При цьому всі варіанти розглядають в центрі Києва.

«У нас взагалі є велика ідея розвантажити Київ від урядового кварталу, але ми не хочемо витрачати на це державні гроші. Ми намагаємося розглянути варіант з інвесторами, продажем цих будівель », – сказав він в інтерв’ю” Ліга.нет “.

Також, зазначається, що Президент України Володимир Зеленський проведе пресконференцію з нагоди 100 днів при владі, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Інше питання – у якому форматі це буде. У будь-якому випадку там будуть журналісти», – сказав Тимошенко, не уточнивши приблизної дати заходу.

Він також розповів, хто їхав разом із Зеленським у машині Tesla на відео, яке опублікував YouTube-канал «Зе!Президент» у липні.

«[Заступник голови Офісу президента] Юрій Костюк ззаду сидів», – розповів Тимошенко, додавши, що на пасажирському сидінні їхав оператор.

Інавгурація президента України Володимира Зеленського відбулася 20 травня 2019 року. Відповідно, 100 днів із моменту його вступу на посаду виповнюється 28 серпня.

Варто зазначити. що сам Зеленський відзначає, що переїзду дуже чекає:

“Я цього (переїзду) хочу. Головна для мене зараз проблема – це терміни. Тому що будувати з самого початку – це неможливо. Тут не можна перебувати, я з розуму їду”.

Також Зеленський відзначає, що будівля з нуля будувати не будуть. Таке питання потрібно задавати архітекторам. Є ідея і план, також названі терміни, і конкретні будівлі.

“Одне питання, на яке я не погодився, тому зараз шукають фінансову схему – нормальну схему, а не тіньову якусь – щоб не брати гроші з бюджету. Хоча на це щось там у них є, але я не хочу зовсім нічого брати. Це єдине питання, яке може перешкодити дуже швидкому переїзду “, – додав президент.