Вчора, 10 березня, пройшов 8 випуск співочого шоу "Голос країни". На проекті розпочалися вокальні бої і команди зіркових тренерів зменшуються.

І ось під час випуску Дан Балан і Потап зчепилися у словесному двобої і сильно посварилися.

Перепалка зіркових тренерів сталася після того, як Дан Балан поділився своєю думкою щодо виступу підопічних Потапа Карини Арсентьєвої й Катерини Гудим.

Дует учасниць виступив із піснею "Cheap Thrills" австралійської співачки Sia. Після завершення номера судді почали ділитися своїми враженнями і Дан Балан зізнався, що йому виступ підопічних Потапа не сподобався.

"Я обожнюю цю пісню, але я сказав собі, що буду чесним сьогодні. Мене не зачепило. Я відчув, що ця пісня не для вас", — вказав співак.

Після того, як учасниці шоу пішли зі сцени Потап повернувся до цієї ситуації і обурився тим, що Дан Балан озвучив "дівчаткам" образливу думку, яку варто було б сказати за лаштунками особисто йому — їхньому тренеру.

"Тебе це зачепило, це очевидно. Ти не можеш нормально змагатися. Те, що ти зараз робиш — це неправильно", — заперечив Дан Балан, що спричинило подальший спір між колегами.

"Ти закінчив?" — відмахнувся Потап від подальших коментарів.

"Я закінчив із тобою назавжди", — ображено відповів йому Дан Балан.

Правда пізніше зіркові тренери спілкувалися як завжди, забувши про сварку.

До слова, під час перепалки Балана і Потапа Тіна Кароль покинула знімальний майданчик.