яценюк пальчик

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк офіційно заперечує факт будь-яких домовленостей з олігархом Ігорем Коломойським після звільнення з посади губернатора Дніпропетровської області.

Про це йдеться у відповіді на запит, який Яценюку та Президенту України Петру Порошенку наприкінці 2015 направив народний депутат від БПП Мустафа Найєм, після відповідної заяви олігарха, передає Корупція Інфо

На початку грудня Ігор Коломойський в інтерв'ю заявив, що умовою його звільнення з посади були домовленості, досягнуті між ним і його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим – з одного боку, і Президентом і прем'єр-міністром – з іншого.За словами Ігоря Коломойського домовленості складалися з трьох частин – економічних питань, політичних питань і т.зв. особистих питань. Бізнесмен стверджує, що деталі цієї домовленості були викладені в письмовому вигляді (дорожня карта), на базі яких була досягнута більш широка усна домовленість. Зокрема, Коломойський стверджує, що документ окреслював деталі призначення голів державних корпорацій, а також роботи підконтрольних Ігорю Коломойському ЗМІ. А також нібито прем'єр і президент надали гарантії непереслідування наступних осіб Геннадія Корбана, Бориса Філатова, Святослава Олійника, Ігоря Палиці і екс-глави "Укртранснафти" Олександра Лазорка, якого у вересні 2015 МВС оголосили в розшук.

"Враховуючи політичний контекст цієї заяви, я звернувся з відповідними запитами до президента і прем'єр-міністра з вимогою підтвердити їх наявність і оприлюднити подробиці, або спростувати", – зазначив Найєм.

За його словами, відповіді від Адміністрації Президента він не отримав, а Яценюк у своїй відповіді стверджує, що таких домовленостей не було.

"Хто обманює, можна тільки здогадуватися. Дуже сподіваюся, що всі крапки над "і" розставить Ігор Коломойський, який збирався передати докази цих переговорів адвокатам Олександра Лазорка для отримання політичного притулку в Лондоні. У будь-якому випадку, оскільки ні прем'єр, ні президент до цих пір не подали до суду на Ігоря Коломойського за наклеп, дуже сподіваюся, що на цю справу звернуть увагу співробітники НАБУ (Національного антикорупційного бюро, – ред.)", – резюмував Найєм.