яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк з сарказмом відгукнувся про "продуктивність" роботи у ВР. Трансляцію засідання Кабміну вів телеканал "112 Україна".

"З членами уряду ми з самого ранку вже привіталися. Провели ще один надзвичайно "продуктивний" день у стінах ВРУ. Протягом трьох тижнів ми разом з членами парламенту працювали над усіма бюджетними законами. Мета цієї роботи – знайти компроміс, компроміс не для окремих народних депутатів і не для окремих фракцій парламенту, а компроміс для країни", – нагадав Яценюк.

За словами Яценюка, це означає, що якщо треба буде відзначати народним депутатам України Новий рік в стінах ВР, значить, там вони його і будуть відзначати разом з урядом. "Ми знайдемо можливість, щоб члени парламенту підтримали країну, в першу чергу, і ми знайдемо можливість для того, щоб країна отримала бюджет-2016. Санта Клауса на 31 число я обіцяю, якщо не буде проголосований бюджет, прямо в стінах ВР. Я не переконаний, що буде Санта Клаус, якщо бюджет не буде прийнятий", – заявив прем'єр.

Як відомо, ні вчора, ні сьогодні у стінах парламенту не спромоглись прийняти жодного рішення, що стосується бюджетного процесу.