яценючок

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розповів колегам з Казахстану і Азербайджану про те, що Україна подає у Світову Організацію Торгівлі (СОТ) скаргу на дії Росії щодо обмеження транзиту українських товарів

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на офіційний сайт Кабміну.

У середу, 6 грудня, голова українського уряду Арсеній Яценюк провів телефонні бесіди із своїми колегами – главами Урядів Казахстану і Азербайджану.

У розмові з прем’єр-міністром Республіки Казахстан Карімом Масімовим особлива увага була присвячена проблематиці доставки української продукції до Казахстану та здійснення транзитних перевезень. Керівники українського та казахстанського урядів засвідчили спільну готовність до розв’язання наявних проблем і дали негайні доручення національним компетентним відомствам оперативно завершити переговори для забезпечення оптимального та ефективного транзиту.

Глава Уряду України також поінформував свого казахстанського колегу про намір України невідкладно нотифікувати членів СОТ щодо неправомірних дій Росії стосовно транзиту українських товарів, а також застосувати механізми організації для усунення Російською Федерацією таких порушень.

Тема транзиту української продукції також була в центрі телефонної бесіди Арсенія Яценюка з головою азербайджанського уряду Артуром Расізаде.