Після Євромайдану не вдалося зловити екс-президента Віктора Януковича, тому що він втік. Про це заявив екс-глава СБУ Валентин Наливайченко та повідомив, що втеча відбулася за допомогою російських військових.

"21 і 22 лютого він тікав, поки ми стояли на Майдані. Ми ще були ніким, а наші портрети вже роздали снайперам для розстріл. У цей час тікав Янукович. Спочатку він втік до Харкова до своїх прихильників і там вже починав говорити про Новоросію, потім в Донецьк, але йому там не дали вилетіти, а звідти він полетів до Криму. Я ще тоді не був призначений на посаду, проте, ми прилетіли з Арсеном Аваковим вночі до Сімферополя, але він втік, прилітаємо далі в Севастополь – його немає. Перевіряємо всі державні дачі – порожньо. Потім виявляється, що він відпустив державну охорону і російські війська переправили його на Ростов по морю", – повідомляє Наливайченко під час програми "Велике інтерв'ю" на ресурсі NewsOne, повідомляє Корупція.Інфо

Екс-глава СБУ зазначив, що в цьому Януковичу допомогли силові структури, які йому підпорядковувалися.

В 2016 році до суду передадуть три резонансні справи проти чиновників часів колишнього президента-втікача Віктора Януковича.