30527

 

Діти терористичних лідерів та пособників "ЛНР" та "ДНР" і "руського мира" на Донбасі віддають перевагу життю серед "хунти" в українській столиці

Як діти ватажків "Д-ЛНР" замість казкової "Новоросії" живуть у Києві (ВІДЕО)

Поки на їхніх рідних землях батьки вбивають мирне населення, "молодь Новоросії" шикує у ненависній Україні. Своїм дорогим життям у столиці вони не соромлячись хизуються у соцмережах, поки рідну землю решетять снарядами бойовики під керівництвом їхніх батьків. 

Поки їхній батько Володимир Струк розпалює конфлікт на сході, Каріна та Каміла ведуть пафосне життя у столиці ворожої "хунти" – у Києві. Володимир Струк – луганський бізнесмен та колишній регіонал – спонсує терористів.

Він особисто організував загони озброєних бойовиків. Поки тато важко "працює", Каріна та Каміла розважаються у кращих клубах Києва, що з гордістю демонструють на своїх сторінках в Instagram. Каріна Струк має власне підприємство "Луга-Прес" та катається на Porshe.

Дівчата люблять подорожі та розваги, особливо у Європі, до якої так бояться потрапити лідери терористів.

Як діти ватажків "Д-ЛНР" замість казкової "Новоросії" живуть у Києві (ВІДЕО) - фото 1

Інша спадкоємиця ідейної матері – Ольга Черенкова. Її матуся Лариса Айрапетян – "міністр" охорони здоров’я так званої "ЛНР". Вона навіть змагалася за право очолити "республіку", але програла Ігорю Плотницькому.

Ольга дуже пишається матір’ю та активно підтримує її на своїх сторінках у соціальних мережах. Проте під час активного військового конфлікту на рідній Луганщині, дівчина навчалася на території ненависної України, у Кіровограді.