Секс-символ української поліції Людмила Мілевич, на днях привітала свою сестру з днем народження. У мережі Інстаграм поліцейська опублікувала світлину іменинниці, передає Корупція.Інфо.

"Вітаю свою сестричку з Днем Народження! Бажаю тобі завжди бути коханою і щасливою, нехай всі мрії і надії здійсняться …" – підписала Людмида. 

Шанувальники гарячої брюнетки відмітили, що вони з сесторю схожі і навіть встигли порівняти сестер і вибрати красивішу: "Ви обидві гарні але ти Людмилка Найкрасивіша)))))", "Такі схожі". 

Популярне: “Часто мала проблеми зі здоров’ям”: в університеті, де вчиться Зайцева розповіли всю правду про неї

Нагадаємо, раніше Людмила Мілевич в інтерв'ю розповіла про свої два невдалі шлюби, про адюльтер, як і на що вона живе, чого боїться і про свою книгу Поліцейська академія по-українськи.

"З першим чоловіком у мене була велика любов. А з другим – гроші, поїздки, шмотки, шуби. Він прекрасно розумів це ", – не приховує Людмила.

Саме другий чоловік спонсорував вихід книги Мілевич.

"Мені не вистачило б навіть п'яти років своїх зарплат в поліції, щоб її оплатити … Я отримую 10 400 гривень. Переважно, їх не витрачаю. Відкладаю, нехай собі лежить. Настане момент – ці гроші мені знадобляться, і я їх візьму "- розповіла Люда про свою зарплату.

Другий екс-чоловік допомагає Людмилі в усьому.