Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру відкрити кримінальне провадження про незаконний вплив депутата Верховної Ради Антона Геращенко (фракція "Народний фронт") на слідство у справі про стрілянину в Київській області. – повідомляє Корупція.Інфо

Відповідну заяву подала адвокат В'ячеслава Хімікуса Марина Парінова, про що вона повідомила у Facebook, пишуть "Українські Новини".

"Печерський районний суд задовольнив нашу скаргу на бездіяльність ГПУ щодо невнесення до ЄРДР нашого заяви про вчинення злочину А. Геращенко і (спікером Головного управління Нацполіції Київської області) Н. Жуковичем. Їх злочин полягає у незаконному впливі на слідство, коли вже на другий день після події вони на всю країну оголосили В'ячеслава Хімікуса винним у злочині. Такі дії є неприпустимими і кваліфікуються нами за ст. 343 Кримінального кодексу", – написала вона.

Як уточнила вона, за рішенням суду Генпрокуратура зобов'язана внести відомості про злочин в Єдиний реєстр досудових розслідувань.