299801

Ні для кого не секрет, що Україна просто кишить політичними проектами та інформаційними агентами Кремля. Один з них – "Український вибір" Віктора Медведчука.

Під промовистими назвами такі органіції та об’єднання нібито ратують за мир на Донбасі та відстоюють інтереси "непочутої частини суспільства". "Український вибір" Віктора Медведчука – це класичний приклад того, як п'ята колона працює в тилу.

Діяльність цієї організації заборонена на Волині та Закарпатті. А от у столиці поширювати ідеї "рускава міра" Медведчуку заважають хіба що небайдужі активісти.

Хоча в тому, що "Український вибір" – особистий вибір Кремля сумнівів майже немає. Лідер руху – особистий друг і кум Путіна, лобіст Митного союзу. Його зірка в політиці зійшла ще наприкінці 90-их і дуже скоро він став першим, хто в Україні отримав прізвисько "сірий кардинал.

Після Помаранчевої революції Медведчук пішов у тінь майже на 10 років. Щоправда, весь цей час він залишався членом вищої ради юстиції, але у 2010-му, із приходом Януковича, втратив і це.

Утім, повернення Віктора Володимировича не змусило на себе довго чекати. Як одіозний політик приміряє на себе образ миротворця – дивіться у розслідуванні агентів "ЦРУ".