Як Лукашенко примусив Депардьє косити траву і дивитися на корів (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 22 липня зустрівся з французьким актором з російським паспортом Жераром Депардьє і змусив його покосити траву на території резиденції

Як повідомляє прес-служба Лукашенка, вони в неформальній обстановці поспілкувалися на теми підтримки сільського господарства в сучасному світі, розвитку технологій з вирощування екологічно чистих продуктів харчування, передає Корупція.Інфо

Лукашенко провів для Депардьє коротку екскурсію по території своєї резиденції "Озерний", ознайомив з деякими зразками білоруської сільськогосподарської техніки, навчив навичкам ручної косовиці.

Лукашенко всіх гостей водить на покіс – це такий білоруський атракціон. Разом з президентом траву косив олігарх Чиж, голова Національного банку Павло Каллаур, міністр спорту і якісь ще помічники.

Ще французького актора з російським паспортом возили на зразкову ферму дивитися на корів.

Як Лукашенко примусив Депардьє косити траву і дивитися на корів (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Після візиту на ферму Депардьє подарували солом'яний капелюх і вишиту сорочку.

За словами Депардьє, в Білорусі йому сподобалися природа і жінки. "У вас гарні жінки, гарне молоко і добре м'ясо. Це те, що потрібно для такого бичка, як я", – заявив актор. Правда, жити в Білорусі він відмовився.