Головні новини Львова
Подобається

Як львів’янам живеться на передовій

26/08/2014     Автор: admin
Як львів’янам живеться на передовій

Галичани, які нині служать у зоні АТО в лавах Національної гвардії України, прикрасили свою броньовану машину прапором Львова та написом «Бандерштат», інформує Galnet, посилаючись на прес-центр АТО.

Автор допису зазначає: «Золотий лев на синьому тлі майорів над сучасною броньованою машиною «Буцефал». Гармата бронетранспортера скерована в бік ворога. А на імпровізованому автомобільному знакові, вирізаному зі звичайної дошки значилося «Бандерштат».

«Особовий склад якраз відпочивав, – розповідає він, – після нічного чергування, та до мене підійшли двоє львів’ян Василь та Андрій, які служать у полку Національної гвардії. Вони розповіли, що їхній БТР – це і бойовий товариш, і дім, і символ Галичини».

– На передових позиціях ми вже кілька місяців, – розповів Василь. – Мали відпустку, але вирішили повернутися. Бо не справа для галичан бути «диванним військом України».

«Хлопці запросили мене до середини свого броньованого будинку на колесах, – продовжує автор. – І дуже просили пробачення, що в їхній «хаті не прибрано». Як і належить, при вході, щоправда, на дверях, висить ікона. Її, разом з вервицями та натільними хрестиками подарував бійцям військовий капелан отець Тарас. І хоч Василь та Андрій нарікали на безлад, нічого такого тут не було. Всі речі були там, де найбільш потрібні господарям. Але головне – броньована машина завжди готова до бою. Адже стоїть на самому передньому краю нашої оборони. Далі лише ворог, що окупував Українські землі».

Автор наголошує, що в зоні АТО сумлінно й відповідально служать воїни з Львівщини. Наприклад, бійці 80-го окремого аеромобільного полку, незважаючи на шалені обстріли з мінометів та «Градів», не здали терористам аеродром Луганськ. А бійці 24-ї механізованої бригади твердо стоять під атаками, не пускаючи ворога з кільця, та ділом підтверджують звання «Залізної бригади».

Джерело: Galnet