Вже скоро телеканал СТБ розпочне зйомки дев'ятого сезону самого вагомого шоу країни "Зважені та щасливі".

А поки радісні новини від фіналістів сьомого сезону проекту.

Проект допомагає учасникам змінитися як зовні, так і внутрішньо.  Пара помаранчевих, яка в 2017 році стала не тільки фіналістами проекту, але і офіційно оформила стосунки на проекті, недавно стала батьками.

Нагадаємо, що Аліна Буць прийшла на проект разом з молодою людиною Максимом Письмиченко, який обіцяв зробити їй пропозицію, коли вона схудне.

Вага Максима був 121 кг, а Аліни – 125 кг.  З такою вагою дівчина не могла б виносити дитину.  Пара скинула по 50 кг, дійшла до фіналу, але їм трохи не вистачило, щоб перемогти в проекті.

Але головну перемогу вони, звичайно, отримали: стали чоловіком і дружиною, позбулися від ненависних кілограмів і народили доньку, яку назвали Алісою.  Ось що говорить Аліна Буць про радісну подію:

Перша думка після повернення з пологового будинку – як ми жили без Аліси?  Як же я любила свою вагітність і як же я люблю свою улюблену дівчинку зараз.

Цю любов неможливо виміряти, вона не має меж!  Дякую Господу Богу, що він подарував нам такого довгоочікуваного дитини.

Спасибі моєму чоловікові Максиму, що він вірив і вселяв у мене цю віру – що дитина у нас обов'язково буде, – зворушливо написала у себе на сторінці Аліна.  Ми з задоволенням вітаємо пару з поповненням!