Батьки кандидата в президенти України Володимира Зеленського були проти того, щоб він балотувався на пост глави держави.

Про це в інтерв'ю "Страні" розповів батько шоумена Олександр Зеленський, зазначивши, що для них із дружиною було несподіванкою, що їхній син пішов у президенти.

"Для мене це було несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже зараз, звичайно, ми вболіваємо за нього. Треба змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про свої інтереси. Це всім зрозуміло. Але коли, ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші… Як можна підтримувати таку людину? Це "ля-ля" нікому не треба. Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу", – поділився він.

Зеленський-старший підкреслив, що син із батьками з приводу висунення своєї кандидатури не радився.

"Але я якось дізнався випадково. Взагалі він часто радиться, ділиться з нами, він близька нам людина. Напевно, щоб нас не розчаровувати, не говорив. Знав, що ми будемо проти. Але взагалі, за багатьма речами, коли йому важко на душі, він мені телефонує і питає: "Тату, як ти вважаєш?.." – додав Зеленський-старший.

Також Олександр Зеленський прокоментував скандал з президентом Петром Порошенко в ефірі телеканалу "1+1". Він вважає, що глава держави перейшов грань, але при цьому його син різко вчинив із лідером українців.

"Так. Вова тоді по телефону різко відповів. Але можна пояснити реакцію Вови і іншим фактором. Він весь час стриманий. На нього ллють бруд, а він мовчить. Скільки він мовчав?! Ви зауважте, він ніколи не хамив Порошенку, але є ж якась грань! він цим дзвінком сказав "до побачення". Порошенко звик же бути паном, царем, він сторопів навіть. І він же спеціально прийшов в студію, знаючи, що Володимира немає в країні", – розповів він.

Крім того, Зеленський-старший вважає, що на посаді глави держави необхідно отримувати мінімум 100 тисяч гривень заробітної плати, і тоді "президент буде чесним".