Нардеп від "Народного фронту" Сергія Пашинський навесні 2015 року просив на той час заступника губернатора Дніпропетровщини Генадія Корбана посприяти у звільненні з-під варти заарештованого за організацію розгону місцевого Євромайдану екс-заступника голови Дніпропетровської облради Віктора Науменка, на що Корбан поставив категоричну умову, що той повинен дати вичерпні свідчення з приводу подій на Майдані в 2013-2014 роках. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній заступник голови Адміністрації Президента Андрій Портнов, який виклав аудіозапис відповідної телефонної розмови.

"Він (Наменко. – Ред.) був узятий під варту за підозрою в перевищенні влади, сприянню масових заворушень, організації тітушек, перешкоджання діяльності журналістів і причетності до побоїща біля Дніпропетровської ОДА 26 січня 2014 року під час одного з віче", – уточнив Портнов.З аудіофайлу ясно, що Пашинський позиціонує себе, як великий і впливовий начальник, а Корбан дає свою згоду допомогти, але тільки за умови, що Науменко дасть всі свідчення.

"Через кілька днів після дзвінка Пашинського, овіяний злочинним ореолом високопоставлений чиновник часів колишнього Президента виходить із СІЗО. Мій висновок такий – я не знаю, виннна була ця людина чи ні, але клопотати про його звільнення з-під варти міг хто завгодно, тільки не високопоставлений функціонер Народного Фронту, який зробив свою особисту кар'єру на революції, Майдані і боротьбі з тітушками та чиновниками колишнього Президента за рахунок такої кількості загиблих людей", – пише Портнов.

"Та й з погляду виборчого правосуддя і продажу кримінальних справ описаний випадок нічим не відрізняється від того, що сталося тиждень тому, коли прокуратура і поліція подарували цьому депутату свободу, незважаючи на вогнепальне поранення звичайного вуличного перехожого", – додав він.