​У Слузі народу вимагають від Іванісова здати мандат.

Депутата Романа Іванісова виключать з фракції Слуга народу і будуть вимагати від нього скласти депутатський мандат через судимість за зґвалтування. Про це в ефірі телеканалу 1+1 заявив глава фракції Давид Арахамія.

“З цим ми його сьогодні виключили з фракції. Потрібно тільки сьогодні оформити, коли люди прийдуть”, – сказав він.

При цьому Арахамія не вважає критичним кількість скандалів з членами фракції “Слуга народу” через велику кількість депутатів у ній.

Політик також заперечив заяви ведучих про можливу дачу хабара Іванісовим депутату Ради від Слуги народу Дмитру Соломчуку при відборі кандидатів на вибори до Ради 21 липня.

“Я вважаю, що ця інформація взагалі не відповідає дійсності. Це зараз намагаються накрутити на одну історію 10 історій зверху”, – зазначив депутат.

Глава фракції Слуга народу заявив, що має намір з іншими членами фракції тиснути на Іванісова, щоб він достроково склав повноваження парламентаря.

Згідно з вироком, який був опублікований напередодні, Іванісов у 1996 році з трьома друзями зґвалтували неповнолітню. Ґвалтівники були засуджені, але Іванісов був помилуваний указом президента Леоніда Кучми.Сам народний депутат стверджував, що проти нього була спланована інформаційна атака через антикорупційну діяльність. Він призупинив членство у фракції Слуга народу на час розгляду.

“Я вважаю, що Іванісов має добровільно скласти мандат, щоб не похитнути довіру до тих рішень і реформ, які ініціює фракція “Слуга Народу”. На жаль, ми не підтримали і навіть не розглядали введення імперативного мандата, який міг би застосовуватися в такому і схожих випадках”, – заявила Роксолана Підласа, народна депутатка від “Слуги народу”.

Її позицію підтримала і Євгенія Кравчук ще одна народна депутатка від “Слуги народу”.

“Якщо дійсно підтвердиться документально судимість, то моя особиста думка – скласти мандат. Зокрема і через брехню, яку він озвучував”, – наголосила у коментар Кравчук.

“Роман Іванісов, член комітету антикорупційної діяльності, у своїй юності любив ґвалтувати неповнолітніх у збоченій формі. Так, потім він відмотав свій термін, щонайменше на параші “півнем”, повернувся, і сьогодні це влада, сьогодні це обличчя нашого парламенту, обличчя президента. Хто? Ґвалтівники, аферисти, неуки, – розгнівано заявив Ілля Кива.

“Хлопці, все ви пам’ятаєте, напевно, скільки засудження і обурення в суспільстві було, коли ми дізналися, що термін свій Віктор Федорович, президент-утікач, мотав за збиті шапки. За теперішніх часів це дитячі пустощі”, – додав одіозний нардеп.