11025960_1008791379154004_7264871273536584715_n

Міський голова Львова Андрій Садовий виступив із промовою на відкритті «Фестивалю надії», який організували на «Арені Львів» євангелісти.

Про це повідомляє Корупція.Інфо

У прес-службі «Фестивалю надії» підтвердили, що міський голова Львова Андрій Садовий виступив на відкритті.

Про це свідчать як і численні фото та відеоматеріали, так і зазначається на офіційному сайті фестивалю євангелистів-бабтистів.

Однак «світити» інформацію про виступ Садового перед євангелістами не стали. Прес-служба Львівської міськради не розповсюдила жодної інформації про це, власне, як і саму промову міського голови.

Але, якщо прес-служба міського голови "мовчить", безліч інформації можна відшукати на офіційній сторінці фестивалю у Фейсбуці.

Зокрема, на світлинах серед почесних гостей "красується" і сам львівський мер.

festnadii7 

Мало того, як зазначають на офіційному сайті "Фестивалю надії за участі Франкліна Грема"міжнародний фестиваль відбувався за підтримки Львівської міської ради і особисто мера Андрія Садового. Цікаво, що інформація про підтримку цього дійства у Львові на офіційному сайті міськради так і не оприлюднена.

Як зазначають на офіційному сайті фестивалю, міський голова звернувся до земляків та гостей:

"Дуже тішуся, тому що серед нас – Ісус Христос, і ми зібралися для слави Його. Я прошу всіх про щиру молитву за мир в Україні, моліться за те, щоб Бог наповнив людські серця любов’ю. Важливо, щоб ми пам’ятали, що є десять Божих заповідей. Будемо жити за ними – будемо щасливі".

sadovuj_6f48c

Зазначимо, що Євангелістська асоціація Біллі Ґрема цього року проводить Фестивалі надії у восьми країнах. Попередній такий захід в Україні за участі Франкліна Ґрема відбувався 2007 року у Києві на Олімпійському стадіоні.

На "Арені Львів" фестиваль розгорівся справді феєричним і фінансово не дешевим дійством. Адже на організаторів фестивалю покладалася як і грошовита оренда львівського стадіону, так і оплата безлічі бігбордів та сітілайтів, які красувалися містом ще завдого до самого фестивалю.

11401494_684089828389886_412439009333073201_n

Загалом на фестиваль прибуло близько 40 тисяч людей. Мало того, концертну програму наповнили всесвітньо відомі музиканти. Як зазначають на офіцінйому сайті:

Все, що відбувалося на сцені, – яскраве, змістовне і насичене. Цьому є безапеляційні докази. Об’єднаний хор у 2800 голосів і півтисячі інструментів у симфонічному та духовому оркестрах під керівництвом диригентів Сергія Білоконя (Україна) та Стівена Бенхема (США). До того ж – інструментальний дует джазового піаніста Хантлі Брауна з Ямайки та ректора Тбіліської державної консерваторії саксофоніста Резо Кікнадзе. До них долучився один з найшвидших у світі гітаристів, ковбой Денніс Агаджанян.

Співали також всесвітньо відомі майстри вокалу Mansound (Київ), дует Джона і Анни Барбур, Патліс Бенд (Білорусь), Дарина Кочанжі (Одеса), Брія Блессінг (Львів) і Анна Поночевна (Київ). Всі вони разом зустрілися на сцені Фестивалю надії. Особливою родзинкою став сольний концерт Майкла Вітакера Сміта, багаторазового володаря премій Grammy та Dove.

festnadii 1

festnadii 3

Пропонуємо вам переглянути відео феєричного дійства: