Снимок

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, який у ході робочого візиту до Німеччини відвідав берлінський військовий шпиталь, де проходять лікування п'ятеро українців

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу глави держави. 

"Президент повідомив, що Німеччина має намір продовжити надавати допомогу в лікуванні українських військових. Німецькі лікарі, з якими спілкувався президент, відзначили професіоналізм українських колег, які починали лікувати цих воїнів", – йдеться у повідомленні.

У берлінському шпиталі наразі перебувають п'ятеро українців, які отримали поранення на Донбасі: рядовий Дмитро Середа з 91-го інженерно-саперного полку, солдат Володимир Сторожук з 93-ї бригади, солдат Іван Вівчар, сержант Ігор Лобода та прикордонник сержант Олексій Годунов.

Порошенко поспілкувався з пораненими військовими, а також із медперсоналом, який їх лікує. Глава держави побажав хлопцям одужання і запевнив, що Україна чекає на своїх героїв:

«Дуже пишаюся такими героями, як ви. Молимося, тримаємо кулаки. Бачу, що у вас сильний бойовий дух».

Нагадаємо, українські військові лікуються в Німеччині за домовленістю Президента України й Федерального уряду за рахунок німецької сторони.

Починаючи з березня 2014 року, Німеччина організувала чотири хвилі лікування та реабілітацію для 69 громадян України. Наразі на лікуванні в цій країні перебуває 13 військовослужбовців.