Віктор Медведчук виступив із проханням до Володимира Зеленського та свого кума Путіна, щоб обміняти його на людей та захисників Маріуполя. Можливо, лише цією заявою не обмежиться. Невдовзі ми зможемо побачити ще одне звернення за участю Медведчука.


Про це в ефірі 24 каналу сказав політолог Олексій Мінаков.


«Я думаю, ми зможемо почути і інші заяви від Медведчука. Можливо, будуть якісь зізнання, правки, які проллють більше світла на те, як працювала російська агентура в Україні»,– вважає політолог.


Чому Путін проігнорував звернення Медведчука? Для Росії жодна людина неважлива, особливо у війні. За його словами, це в Україні кум має особливе значення з точки зору традицій. У Росії це не так.


Другий момент – для Путіна набагато важливіше поставити на шальки терезів успішне завершення війни, щоб отримати хоч якусь перемогу до 9 травня.


“Ось, що має для нього особливе значення, а Медведчук відіграє не таку важливу роль”, – додав Мінаков.


Нагадаємо, нардепа від ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука спіймали. Фото зі спійманим політиком опублікував у своїх соцмережах президент Володимир Зеленський.


Глава СБУ Іван Баканов наголосив, що Медведчук одягнув форму ЗСУ, щоб замаскуватися від правоохоронних органів. Однак у Службі безпеки не уточнювали, де переховувався кум Путіна.


“Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема, слідчим і контррозвідникам української спецслужби, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі”, – зазначив Баканов.