Скандальний екс-прездіент Грузії розповів про весілля свого старшого сина, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук політик зважився опублікувати знімок з новими членами сім'ї. На фотографії родичі Саакашвілі зібралися на весіллі старшого, 22-річного сина Едурада.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила


Політик зізнався, що весілля відбулося ще 30 червня, але до цього моменту він не хотів, щоб про нього знали. Знімок зі свята Саакашвілі продемонстрував вперше. За словами політика, він навіть не помітив, як син став дорослим чоловіком.

– Як швидко летить час. Начебто ще вчора ми самі стояли біля вівтаря в Америці (а було це в далекому вже 1993 року). На фото поруч з моїм сином Едуардом, Адіна Мельвус-Петрус, новий член нашої сім'ї. Тут ще крім нас з Сандрою, наш молодший, Ніколоз, моя мама і батько Сандри, – прокоментував фото Саакашвілі.

Саме свято відбулося в Америці в Філадельфії. Саме там і проживає син Михеїла.

За словами щасливого батька, Едуард працює продюсером працює продюсером радіопрограм і співпрацює з BBC і National Public. Про дружину свою дитину Саакашвілі вирішив багато не розповідати, згадавши лише про те, що вона була першим коханням Едуарда. Познайомилася пара ще в коледжі. За національністю дівчина єврейка. Зараз вона вже закінчила вищу освіту і влаштувалася на роботу.

– Адіна працює в неурядовій організації та інтенсивно вивчає грузинську мову, – додав Саакашвілі-старший.