Вчора, 28 жовтня, у приміщенні юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук одіозної голови Галицького районного суду Львова Ірини Волоско, передає Корупція.Інфо

Популярне: Перестало битись серце відомої української актриси

 На захист прийшли журналісти та громадські активісти Львова. За словами громадських активістів, процедура пройшла із порушнннями прийнятих норм.

Зокрема, передбачалось, що процедура мала відбутись у п'ятницю, 27 жовтня. Проте, коли на захист прийшли журналісти та громадські активісти, його було перенесено на наступний день. Також на захист не з'явилось троє членів вченої ради.  Про перенесення захисту на сайті вченої ради станом на сьогодні громадськість так і не повідомили. У такому випадку перенесення можна вважати безпідставним та вважається грубим порушенням. Дата, час і місце захисту вказується в авторефераті який розсилається за місяць до захисту, щоб кожен охочий міг прийти.

Громадські активісти залишились незадоволеними рівнем підготовки судді.

"Маю багато запитань до вченої ради. Окрім того, на жодне своє запитання я не отримала конкретної відповіді. Отримала їх від членів ради, які давали свої зауваження. Якщо людина сама писала дисертацію впродовж 5 років, то вона має знати її як Біблію. На мою думку, це все було заплановано. Я надіслала інформаційний запит щодо порушення процедури захисту. Не знаю чим вони будуть оперувати під час відповіді. Коли отримаю відповідь, вже зможемо опиратись на факти. На деякі питання, які їй ставили, вона мала готову відповідь, мабуть їх вивчила. Бо на ті неочікувані питання, які ставили ми, вона не давала конкретної відповіді", – розповідає громадська активістка Світлана Мартин.