Сьогодні, 16 липня президент Володимир Зеленський з дружиною відвідали Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

Президент вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі, про це передає прес-служба Офісу президента.

Після церемонії нагородження футболісти і головний тренер Олександр Петраков почали фотографуватися з президентом, знімки моментально розлетілися в Instagram. Перша леді вразила своїм яскравим вбранням – українці захоплюються її образом у мережі. Для виходу Олена вибрала червоний брючний костюм. Багато хто вирішив, що таке вбрання Олена обрала не випадково: червоний – колір перемоги.

Також глава держави нагородив золотих медалістів II Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.

«Я пишаюся тим, що живу з вами в одній країні, в один час. Держава для вас, спортсменів, мало робила. Ми хочемо це змінити – ставлення і до вас, і до спорту », – заявив Володимир Зеленський.

Також сьогодні президент записав термінове відеозвернення до українців у зв'язку з наближенням дострокових парламентських виборів.