Тіло чоловіка сховали в лісосмузі.
Вночі, 5 квітня разом зі своїм автомобілем «DaewooSens» зник 67-річний таксист.
12 квітня поблизу села Ставница Летичівського району в лісосмузі правоохоронці знайшли його тіло, а приблизно на відстані 30 кілометрів був захований автомобіль, на якому чоловік таксував, – передає Корупція Інфо

Популярне: Жахлива пожежа, яка нікого не залишить байдужим!​


Як розповіли в поліції, потерпілий працював в одній зі служб таксі обласного центру і вночі 5 квітня виїхав на зміну. Останній раз його робочий планшет включався в 3 години ночі, а з ранку родичі вже не могли додзвонитися на мобільний.
Цілий тиждень чоловіка розшукували правоохоронці та родичі, які максимально поширювали інформацію про зниклого таксиста в соціальних мережах і на інших доступних ресурсах.
На ці повідомлення відгукнулися двоє молодих людей, які розповіли, що 5 квітня зниклий чоловік дійсно відвозив їх у Старосинявський район, але вони з ним розрахувалися і після того не бачили.
Під час розмови з поліцейськими, хлопці стали помітно нервувати і плутатися у своїх свідченнях. Зрештою з'ясувалося, що саме вони причетні до зникнення таксиста, а подзвонити в поліцію вирішили, щоб забезпечити собі алібі.
Як встановили слідчі, тієї ночі хлопці найняли таксі і попросили відвезти їх у рідне село. По дорозі зловмисники напали на водія, задушили, а тіло сховали в лісосмузі неподалік від села Ставница Летичівського району. Приблизно на відстані 30 кілометрів залишили і викрадений автомобіль «Daewoo Sens». Також душогуби забрали з собою матеріальні цінності, які були в автомобілі, зокрема, робочий планшет таксиста.+

У поліції відкрито кримінальне провадження, винуватцям загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.