яник танцює

Президенти – теж люди і ніщо людське їм не чуже. У тому числі і танці. Кожен по-своєму відноситься до глав держав, які пускаються в танок. Хтось вважає, що танцюючи, вони намагаються привернути до себе людей перед виборами, а хтось вважає, що, як і прості смертні, вони просто не можуть встояти перед ритмічною музикою.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Обзреватель. Представляємо вашій увазі топ-5 кращих відео з танцюючими президентами:
1. Президент США Барак Обама
Барака Обаму можна назвати любителем потанцювати – в мережі можна знайти не один ролик, де він демонструє свої вміння. Одним з недавніх став танець народів Аляски, однак ми пропонуємо вам подивитися ролик, на якому під час державного банкету в честь візиту американського президента на батьківщину його батька до Кенії Барак Обама і його кенійський колега Ухуру Кеньятта разом з чиновниками виконали популярний місцевий танець ліпалу.


2. Президент Росії Дмитро Медведєв
У 2011 році тодішній президент Росії Дмитро Ведмедем став зіркою інтернету, коли в мережі з'явилося його відео з танцями на зустрічі випускників. На відео Медведєв в компанії з ведучим програми "ПрожекторПерісХілтон" Гаріком Мартиросяном, зіркою КВН Семеном Слепаковим, музикантом Олексієм Глизіним, а також групою російських чиновників і співаків весело танцюють під хіт 90-х років групи "Комбінація" – "Амерікан бой".
3. Віктор Янукович

Просто без слів

 

4. Президент Чувашії Микола Федоров
Вельми популярне в мережі і відео з президентом Чувашії Миколою Федоровим. Він керував Чуваською Республікою Російської Федерації в 1995-2010 рр. Сталося це 9 травня 2008 року на відкритті скульптурного монумента в парку 500-річчя Чебоксар. Під чувашскую пісню президент спочатку просто стояв збоку і слухав, однак потім почав витворяти якийсь дикий мікс з твісту, негритянських танців і того, що танцювали на сільських дискотеках в 70-е. Реакція натовпу була очікуваною – студенти, які встигли досить втомитися від офіційних урочистостей, помітно пожвавилися, почали кричати і намагатися повторювати за своїм президентом.

 
5. Президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер
Запальний танець 62-річної президента Аргентини Крістіни Фернандес де Кіршнер на мітингу в Буенос-Айресі в 2015 році також став хітом інтернету. Таким оригінальним способом Кіршнер вирішила підтримати губернатора Буенос-Айреса Даніеля Сціолі, який балотується в президенти від правлячої партії. Танцювальний талант глава держави продемонструвала під політичну пісню, яка грала на завершення заходу.