Лідер партії «Батьківщина», нардеп Юлія Тимошенко в рамках своєї президентської кампанії почала відвідувати регіони. Вчора вона заглянула в Одесу.

Спочатку політик відзначилася на Трасі здоров'я – по мережі розійшлися її нібито випадкові Селфі з перехожими. Інтернет-користувачі щосили обговорюють зовнішні дані екс-прем'єра, її глибоке декольте і скромну шапочку, що приховує волосся, які Тимошенко вже не збирає в знаменитий «бублик».

Ряд телеграм-каналів навіть випустив жартівливі опитування, закликаючи читачів висловитися щодо того, що хотіла сказати своїми відвертими фото Юлія Володимирівна: «Вибери мене» або «Камон, ганста-бейбі!»?

Виконавши свою фізкультурну програму, Тимошенко вирушила спілкуватися з якимись портовиками в готельний комплекс. Правда, зустріч Юлії Володимирівни з трудовим народом затьмарила акція протесту людей, яких обдурив глава одеської «Батьківщини», підприємець і заступник голови облради Олег Радковський. Вони побажали опозиціонеру пожити в одному з будинків, які так і не побудував її соратник.

Потім Тимошенко дала прес-конференцію, на якій розповіла про свій «новий курс» і стримано відповідала на незручні запитання журналістів. Деяких представників ЗМІ політик звинуватила в проходженні «темниками» – така, зокрема, була її реакція на питання про відпочинок на яхті бізнес-партнера нардепа від «ОппоБлоку» Новинського.

Також, Тимошенко вперше прямо заявила, що буде балотуватися в президенти, причому без союзників.

«Партія« Батьківщина» не буде об'єднуватися з іншими політичними силами», – сказала вона.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Крім того, нардеп пообіцяла представити план дій на перші 100 днів свого президентства, а якщо її оберуть – знизити тарифи на комунальні послуги, скасувати медреформу і взагалі продемонструвати всьому світу українське економічне диво.

На питання, що заважало їй зробити це диво на посаді прем'єр-міністра, Тимошенко заявила, що при ній все було добре.

«І порти працювали, і економіка росла, і оцінку мені дадуть люди на виборах», – сказала колишній прем'єр-міністр.

Також Юлія Тимошенко активно заперечує свій зв'язок з кумом Путіна Віктором Медведчуком.