«С* си, а потім оскаржиш!»: Начальник поліції знущався над підлеглими на приховану камеру.

Журналістам українського видання «Голос Правди» передали відео звичайної планерки нової патрульної поліції Кривого Рогу, повідомляє Корупція. Інфо

На ній заступник командира підрозділу Станіслав Коломієць розповів підлеглим, чому ті повинні ходити на курси підвищення кваліфікації.

«Ви, бл…, відправлені на курси підвищення кваліфікації, – сказав підлеглим Коломієць. – Щоб, бл…, підвищити вашу і без того х…у кваліфікацію … Вам поеба…ь? Якого х…я така х…ня виходить? Якого х…я я туди, бл…, їзджу, і мене там, як пацана песочат? Ви шо, братва, сильно подвиросли? Або шо, бл…? На кожну круту ж…пу є х…й зі зворотним різьбленням. Чули такий вислів?».

Претензія до патрульних була в зв'язку з тим, що вони поставили до відома про своє запізнення не Коломійця, а його заступника. Причому патрульні уточнили, що зараз зам перебуває на лікарняному.

«Та мені пох…й, де він знаходиться, – відповів підлеглим Коломієць. – Нах…я ти ось це пиз…ш, нах…й? Ти не всмоктав, я тобі ще раз пояснюю?».

Далі «бесіда» продовжилася.

Після того, як відео було опубліковано в мережі, начальник патрульної поліції Кривого Рогу Владислав Ткаченко отримав офіційну заяву з вимогою відреагувати на дії свого підлеглого.

Однак Ткаченко почав захищати Коломійця, а поліцейських він назвав «щурами».