тука

Про Ростов, дебілів, "ментів" і рабів. До матюків Тука ще не дійшов

Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, який тількі-но 22 липня призначений на посаду, вже відзначився красномовними заявами, деякі з яких ледь недовели до сказу як "ватників", так і російські ЗМІ.

Якщо так піде і надалі, Тука має усі шанси переплюнути свого попередника Генадія Москаля. Мабуть не дарма керівник фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко, говорячи про нового керівника Луганщини, запевнив, що кадровий резерв "москалів" у президента досить великий. 

Пропонуєму добірку перлів Туки

1. Заяву про Ростов, яка наробила галасу у російських ЗМІ, Тука зробив у Лисичанську під час мітингу з нагоди річниці звільнення міста.

Дослівно він сказав наступне: "Мы только защищаем свою землю. Мы ее защитим, уничтожим эту заразу, а потом вместе с вами будем думать, нужен нам Ростов и что с ним делать".

Росіяни ж відреагували заголовками: "Тука хочет захватить Ростов".

 

 

2. Згодом губернатор прокоментував цю істерику, назвавши їх "дебілами": "Сейчас я не буду тролить идиотов из русских СМИ и буду говорить о том, что на украинско-китайской границе все спокойно. Они одноклеточные дебилы сами все придумают".

3. На цьому ж мітингу Туці довелося покерувати "українськими" і "московськими" попами, а також жителями, які намагалися останніх вигнати з молебну. "Никаких религиозных распрей в регионе не будет. Все молитвы только совместные! Есть желание – совместно проводите молитву, никаких ультиматумов. Нет? До свидания!" – грізно сказав губернатор. 

 

 

4. Наступними під гаряче слово Туки попали луганські міліціонери. Він пообіцяв знищити як клас "ментів-вимагачів-кришевателей". І взагалі "повиривати їм руки".

 

 

Очільник луганської обласної міліції Анатолій Науменко, який за Москаля був його "правою рукою", на Туку образився.

"Не стоило Георгию Борисовичу огульно обвинять всю структуру УВД, не встретившись с его руководством. Я в отпуске, но слежу за событиями в регионе и на работе, постоянно контактирую со своими заместителями", – написав Науменко на своїй сторінці у Фейсбуці.

5. Як зрозуміло з попередніх відео, Тука вже встиг дещо познайомитися з мешканцями регіону. Зокрема він відвідав зруйновану багатоповерхівку у Лисичанську і поспілкувався з її мешканцями, які вже рік не можуть отримати компенсації і нового житла.

Чиновників, які перешкоджаютть зміни реестрації людей Тука назвав "хробаками довбаними", і запропонував селити їх у зруйновані будинки разом з їх сім'ями.

 

6. Але на горіхи дісталося і самими мешканцям області. Тука впевнений, що "регіонали" перетворили їх на рабів, які "радіють тарілці супу".

 

Крім того, Тука так само як і Москаль, продовжує ганятися за фурами з контрабандними товарами, які намагаються провезти на окупований Донбас.

Джерело: ДеПо