Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива 25 червня задекларував подарунок у негрошовій формі вартістю 265,3 тис. грн. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на сайт НАЗК.

Джерелом подарунка вказано рідного брата політика Дмитра Киву. Під подарунком мається на увазі брендовий годинник Omega Seamaster Diver 300M 007.

Вперше подібний годинник з’явився у 2006 році на руці актора Данієла Крейга, який виконував роль Джеймса Бонда (фільм «Казино Рояль»). На спеціалізованому сайті годинників повідомляється, що годинник Omega Seamaster Diver 300M 007, який у подарунок отримав Ілля Кива, вперше презентували у грудні 2019 року. Дизайн брендового аксесуара компанія Omega розробляла спільно з актором Крейгом.

На задній кришці годинника вигравірувано ряд військових кодувань: «0552» – код для військово-морського персоналу, «923 7697» показує, що цей годинник для дайвінгу (до 300 м заглиблення у воду); «007» – номер агента Джеймса Бонда, а «62» – це рік, коли фільм про Джеймса Бонда за романом Яна Флемінга вперше вийшов на екрани.

До речі, усю цю нумерацію прописав у своїй електронній декларації Ілля Кива.

Зазначимо, що нардеп назвав себе “лідером антифашистського руху” і додав, що його нібито хочуть посадити до Дня незалежності.

Народний депутат від фракції ОТЗЖ Ілля Кива вийшов в ефір на російський телеканал “Росія-1”, в якому розповів про кримінальне провадження проти нього.

За словами нардепа, йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі за “зірочку на шапці”. Стаття говорить про “поширення і пропаганди нацистської та комуністичної символіки на території України”.

“Дивіться, особисто Зеленський поставив завдання до Дня незалежності, до Дня незалежності посадити мене як лідера антифашистського руху, як одного з ключових гравців опозиції до вʼязниці. І у них під це знайшлася спеціальна стаття. Від 5 до 10. Експертизи пройдені… Фашизм процвітає, а антифашистів у вʼязницю садить. Ось і все”, — сказав Кива.

Він також додав, що “хвора частина України” аплодуватиме Зеленському. Тому Україна сьогодні — це фашистська держава. За його словами українськими містами ходять “зігуючі натовпи”, які залишаються безкарними. А тих людей, які шанують памʼять своїх предків, судять, тому він прийде на суд в шапці з червоною зіркою.