Шанувальники прокоментували заяву співака про участь в Євробаченні. Олег Винник розповів про свої давні наміри виступити на Євробаченні.

Відповідні коментарі з'явилися у Facebook як реакція на слова Винника про те, що свого часу він мав бажання взяти участь у пісенному конкурсу, коли він проходив у Німеччині. Більше того на той момент у нього вже була готова навіть конкурсна пісня.

"Я написав пісню українсько-німецькою мовами. І, коли я запитав: "Як це все відбувається?", мені запропонували заплатити 600 тисяч чи то доларів, чи то євро. Для мене це, звичайно, були космічні гроші, і я не погодився на цю справу", – зізнався Олег.

"Молодець, я за, він може достойно представити Україну", "Це рівнозначно Гринджолам", "Їдьте вже всі . Хором заспіваєте. Хору ще не було на Євробаченні", "Хай краще вовчицям на гастролях співає, такий персонаж там буде не цікавий", "Хотів і буде це різні речі!У Вінника справжній талант,на Євробаченні такі не виступають.А хотілось би!", "Олежику,потрать краще гроші на себе. Євроблячення того не варте.ми тебе любимо", " Голос прекрасний.Чому не порадіти що у нас такі співаки.От ше мудрих людей послухали,щоб Мир був.Хай мріі збуваються людей!!!Хороші мріі!!!", – пишуть користувачі.