e06d061a77a7bde916b8a91163029d411427341301

Те, що на підконтрольних проросійським терористам територіях Східної України процвітає масове стукацтво, різні українські (та й не тільки) ЗМІ писали вже давно, але тільки сьогодні з'явився фактично перший реальний аудіозапис того, як це відбувається в реальному житті.

Читайте також: Пенсіонери на мітингу в “ЛНР” вимагали грошей у П.Порошенка (ФОТО)

Пропонуємо невелике відео луганського проукраїнського громадського активіста Всеволода Філімоненка, яке він просто записав на відеокамеру, прийнявши один телефонний дзвінок.

За твердженням Всеволода, його особистий номер телефону внаслідок якоїсь фатальної помилки терористів «лнр» був внесений у список номерів телефонів так званої «народної міліції лнр», за яким всі громадяни цієї недореспубліки можуть звертатися зі своїми „проблемами”.

На цей раз українському активісту, який перебуває зараз у Києві, зателефонувала якась жінка з чоловіком і попросили приїхати і забрати їх якусь родичку «на підвал» в будівлю луганського обласного СБУ.

Читайте також: Бойовики ЛНР пограбували банк, щоб поповнити «общак»

Іншими словами, ці громадяни просять «міліцію» відправити на тортури і майже вірну смерть своїх близьких родичів.

Нагадаємо, що під безпосереднім патронатом керівництва терористичної «луганської народної республіки» з захоплених частин Луганській області майже повністю демонтовані і вивезені в Російську Федерацію найцінніше і високотехнологічне обладнання багатьох підприємств.

У соціальних мережах вже навіть складений список тих підприємств, які через прихід на Донбас «руского міра» втрачені не тільки для України, але навіть вже і для бандитів з «луганської народної республіки».

Ось короткий і неповний список заводів і підприємств окупованої частини Луганської області, які або повністю зупинені, або порізані на металобрухт або вивезені окупантами в Російську Федерацію.

 

 

 

Джерело: Преса України