Кар'єра Гречківського у Вищій Раді Юстиції розпочалась у 2015 році з гучного скандалу. На засідання з’їзду адвокатів, де обирали нових членів Ради, не впустили частину кандидатів, передає Корупція.Інфо.

За зачиненими дверима, без конкурентів, Павло Гречківський виборов собі членство у Раді юстиції. За посаду тримався обома руками і захищав суддів, яких чекала люстрація та реформа.

Гречківський був противником судової реформи. Тоді ледь не в кожному телеефірі Гречківський переконував, що судді у нас чесні і люди їм довіряють. Однак існування мілкого хабарництва серед суддів Гречівський не заперечував.

Гречівського спіймали на вимаганні хабара у 500 тисяч доларів. Однак цінує він не тільки гроші, а й елітну землю. Журналісти з'ясували, що у 2007 році, тоді ще будучи депутатом Київради, Гречівський став співвласником заповідника на Жуковому острові у Києві, площею понад 7 гектарів.

Прокуратура не раз оскаржувала в судах передачу цієї землі, але Гречківського завжди виручав його батько, який був заступником голови вищого господарського суду.

Крім цього, Гречківський є почесним консулом Мальти в Києві, і саме на Мальті він ховає свої офшори, і володіє частками різних компаній.

Генпрокуратура вручила Павлу Гречківському підозру і викликала до суду для обрання запобіжного заходу. Юрій Луценко повідомив, що вже заарештоване деяке майно підозрюваного хабарника, зокрема його автомобіль.