Ужгородський депутат Євген Прозор три роки як безробітний. Це не заважає політику відпочивати в Іспанії і Туреччини, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Звідки у вас береться стільки зухвалості…”: Святковий виступ Марини Порошенко приголомшив українців

Представник фракції «Відродження» та його сім'я купують нерухомість.

У декларації за 2016 рік депутат Прозор не вказав ні доходу, ні заощаджень.

Роботи поки немає у мене. Дружина, теща допомагають – повідомив журналістам депутат і кинув трубку.

Як виявилося, Прозор з нульовими доходами потрапив до рейтингу «лендлордів» – у депутата і його дружини є три земельні ділянки загальною площею 0,7 га. Одна ділянка в Ужгороді, а інші два в селі Ярок, в 15 км від міста. Всі три ділянки придбані в 2016 році. Сам Прозор не вказав вартості землі в Ужгороді, а дружина на дві ділянки в Ярку витратила 86,6 тис. гривень.

Йдучи в 2015 році на вибори, Євген Прозор вказав, що тимчасово не працює. Однак Громадянська мережа ОПОРА неодноразово підкреслювала, що депутати від «Відродження» на чолі з нинішнім мером Ужгорода Богданом Андрєєвим проводять зустрічі з виборцями, відкриваючи дитячі майданчики. Одну з таких відкривав і Прозор.

Це була вже не перша спроба Прозора зайти до міськради. У 2010 році він балотувався від «Народної партії» спільно з тодішнім мером Сергієм Ратушняком, але не пройшов. 7 років тому Євген Прозор діяв такими ж методами – встановлював майданчики, дарував дітям солодощі, організовував дитячу футбольну команду «Проспект» і відкрив безкоштовний спортзал.

Земельні ділянки – це не єдині покупки сім'ї Прозора в 2016 році. Його син, Дмитро Прозор купив квартиру в Ужгороді за 120,9 тис. Гривень. Прозор-молодший не вказав в декларації, що є єдиним власником ТОВ «Топ Мед». Також, за даними YouControl, до червня цього року син депутата був співзасновником ТОВ «Воронежсельмаш Закарпаття». Ні інформації про корпоративні права на фірми, ні доходу від підприємницької діяльності в декларації немає.

Незважаючи на те, що Євген Прозор вже третій рік сидить без роботи, він не відмовляє собі в досить дорогих задоволеннях. Судячи з його сторінці в соцмережі «Вконтакте», літню відпустку він провів в Барселоні. А за місяць до того, депутат відпочивав в Туреччині.

Взагалі сторінка в забороненої на території України соціальної мережі, яку веде депутат Прозор, досить цікава. Депутат зазначив, що за політичними переконаннями є комуністом, займається бізнесом, а статус висловлює погрози фізичної розправи.

До слова, Прозор в соцмережі не соромиться свого прізвиська з 90-х і називає себе «Трактор».

Саме так, згідно з матеріалами в мережі Інтернет, називав себе Євген Прозор в 90-х роках. А в минулому році в Прозора стріляли поблизу його власного будинку. Тоді він відкрив у відповідь вогонь з пневматичного пістолета, а журналістам пояснив, що його, швидше за все, хотіли не вбити, а залякати.

У своєму депутатському звіті за 2016 рік Євген Прозор вказав, що провів ряд благодійних акцій. Зокрема провів дитячий турнір, організував свято різдвяної ялинки на 150 дітей, роздавав продуктові набори циганам і фінансово допомагав афганцям.