Головні новини України
Подобається

Як відреагує президент? Юлія Тимошенко зробила гучну заяву на адресу Порошенка

24/01/2018     Автор: Ігор Нагорний
Як відреагує президент? Юлія Тимошенко зробила гучну заяву на адресу Порошенка

Очільниця ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко адресувала чинному Президенту країни Петру Порошенко свою вимогу щодо складу ЦВК, передає Корупція.Інфо

Про це політик заявила на прес-конференції.

Юлія Тимошенко заявила, що гарант порушив українське законодавство, не включивши члена її партії до складу Центральної виборчої комісії. Натомість прихильників Петра Порошенка в державному органі щонайменше 5.

"Він подав склад ЦВК, включивши туди безліч своїх людей. Від своєї партії 5 людей, від "Народного фронту" теж приблизно стільки ж, від всіх інших фракцій – по одній людині. І тільки від однієї парламентської політичної партії "Батьківщина" президент не подав жодної кандидатури, порушивши закон про Центральну виборчу комісію і всі основи демократії", – зазначила Юлія Тимошенко.

За словами політика, такі дії можуть свідчити про можливу фальсифікацію виборів. Відтак Юлія Тимошенко звернулась до гаранта з вимогою включити до складу ЦВК кандидатуру, яку пропонує партія "Батьківщина".

Додамо, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко оголосила про плани брати участь у виборах президента України, які заплановані на 2019 рік. Гучна заява вона зробила в ефірі одного з українських телеканалів.

“Я буду балотуватися на пост президента”, – заявила екс-прем’єр-міністр, уточнивши, що головна її мета – “поставити на ноги” Україна.

Вона також додала, що в цей раз має намір працювати тільки на себе, не підтримуючи ніяких інших політиків. “Я більше нікому не довірю цю справу”, – підкреслила Тимошенко, висловивши жаль з-за того, що її підтримка спочатку екс-президента Віктора Ющенка, а потім – екс-глави уряду Арсенія Яценюка не принесли ніяких результатів. Відзначимо, що Тимошенко на президентських виборах катастрофічно не щастить. Вона брала участь в двох останніх, і в обох займала друге місце, поступившись кріслом президента спочатку Віктору Януковичу, а потім Петру Порошенко.

Свого часу Юлія Тимошенко говорила:

«Сьогодні навколо головного олігарха країни Петра Порошенка зібралася вся кримінальна зграя і часів Януковича, і сучасні політики, яких він привів. І вони обрали мене і партію «Батьківщина» своїм головним ворогом, тому що сьогодні в країні у мене і в нашої команди найбільша підтримка», – наголосила лідер партії.

Вона зауважила, що «президент і його кримінальне оточення йдуть шляхом Януковича: вони хочуть зараз мене знову судити і кинути до в’язниці за газовий контракт».

 

 

 

Популярне: “Вагітність їй личить!”: Як виглядає і хто вона, найпривабливіша нардепка Верховної Ради, Тетяна Донець