Як відриваються українські політики (фото, відео)

Як відриваються українські політики (фото, відео)
Як відриваються українські політики (фото, відео)

Юрій Луценко обожнює "тихе полювання", Пашинський полюбляє ловити рибу, а Ляшко збирає власний врожай

277745_1

Нова мода активно розповсюджується серед владодержців. Тепер нардепів можна зустріти в лісі зранку, або у тихого озера на заході сонця. Багато політиків замість дорогих курортів періодично обирають відпочинок на рідній природі. Про це пише ЗМІ

Генпрокурор України Юрій Луценко останніх 7 років їздить із дружиною у Карпати, щоб збирати гриби. За словами генпрокурора, "тихе полювання" добре заспокоює нерви і покращує настрій.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко теж від природи "не відривається". Він справжній фахівець зі збору урожаю.

277745_2

Одіозний нардеп від фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський часто проводить час на риболовлі.

277745_3

Ще один нардеп – Михайло Гаврилюк – також любить поїздки у Карпати. Він фотографує красу гір, прозорість озер, а в останній свій візит навіть зробив знімок із віслюками.

277745_4

Представник Радикальної партії Ігор Мосійчук вусоцмережах демонструє свій відпочинок на природі з собакою Варварою. "Останнє осіннє сонечко. Я і Варвара у гостях у друзів", – підписав він своє фото.

277745_5

Нардеп Володимир Парасюк відпочив, швидше за все, у батьківському домі. Там він позував із сестрою для відтворення свого дитячого знімка зі зброєю у руках. Тільки якщо на дитячому фото – зброя іграшкова, то на новому – справжня.

277745_7 277745_6