Зі своєю дружиною Росітою майбутній «радикал» познайомився в залі ігрових автоматів «Ельдорадо», що неподалік редакції газети, в якій він працював.

Ляшко визнав, що був затятим гравцем і просиджував за автоматами цілі ночі. Одного разу йому відмовилися видавати виграш і він пішов сваритися з адміністрацією закладу, де й зустрівся з майбутньою дружиною.

"У нас стосунки не оформлені. Спочатку ми просто боялися цього, адже коли я була вагітна, Олег сидів у в'язниці за журналістську діяльність. Коли його випустили, він взагалі тривалий час був змушений нас ховати", – повідомила жінка.

"А взагалі ми з Олегом вважаємо, що люди найчастіше йдуть у РАГС для того, щоб поставити печатку в паспорт і, таким чином, утримувати один одного або потім щось ділити. Але ні в мене, ні в Олега таких цілей немає. Щоб довго жити душа в душу, не обов'язково одружуватися"

За словами Росіти, Ляшко вдома зовсім не такий, яким його бачать на екрані та у Раді.

Популярне: Мосійчук різко висловився в адресу ЄС

"Олег зараз дуже спокійний, неконфліктний. Це раніше у нього був складний характер, моторошно впертий. Ми могли посваритися, а потім не розмовляти кілька днів, перебуваючи в одному приміщенні. З віком це загострення пристрастей минуло. У господарстві дуже допомагає: картоплю чистить, оладки смажить"

Сама ж Росіта за освітою є бібліографом суспільно-політичної літератури.

"Але за фахом не працюю, як мінімум, років 20. Зараз керую івент-компанією, але в найближчому майбутньому хочу змінити роботу – більше подобається працювати з дітьми. Тому вирішила організувати невелику школу мистецтв…"

На запитання про нетрадиційну орієнтацію Ляшка і жарти з цього приводу, його дружина серйозно відповіла, що усе це зовсім не смішно.

"Це не смішно. Жарт має з чогось з'явитися. Але я ще не побачила приводу для таких жартів і розмов"

 

За словами Росіти, вони з Ляшком подумують про ще одну дитину.

"Але як Бог дасть. До дітей ми добре ставимося. Та й досвіду у вихованні піднабралися. Донька Влада раніше не хотіла ні братика, ні сестричку. Хотіла чомусь білочку. А зараз не проти дитинки"

Як відомо, Ляшко постійно чіпляється до політиків, які полюбляють дорогі брендові речі. Але його власний вибір одягу часто буває, на думку дружини, недолугим.

"Олег підбирає гардероб методом спроб і помилок. Іноді в ньому з'являються речі, що абсолютно не зрозумілі мені. Купив одне пальто… Жах. Але носив. Він вибирає речі, які йому подобаються і в чому він почувається комфортно. Тому у нас і блайзер помаранчевий був, а краватки недоладні"

Також Росіта зізналася, що не дає порад чоловікові у його політичних виступах.

"Єдина моя порада – щоб чоловік був більш спокійним"