Депутата від «Батьківщини» підозрюють в страшному злочині.

На будівництві, яке належить фірмі депутата Рівненської обласної ради від «Батьківщини» Олександрові Бабату, загинув співробітник.

Повідомляє Корупція. Інфо

Родичі загиблого в Рівному будівельника Андрія Артвінковського не можуть отримати його тіло. При цьому представники компанії намагаються приховати факт смерті співробітника і пропонують хабар рідним покійного.

Артвінковського останній раз бачили на будівництві в Рівному. Чоловік працював на об'єкті біля торгового центру «Арена» по вулиці Київська, 67. Цей комплекс належить члену фракції "Батьківщини" Олександрові Бабату.

Останній раз на зв'язок з родичами чоловік виходив 2 грудня. Після цього мати і сестра так і не змогли до нього додзвонитися.

Стверджують, що після зникнення чоловіка на контакт з матір'ю загиблого вийшло його начальство. «Коли жінка попросила привезти їй тіло сина, їй запропонували хабар у вигляді надання допомоги на поховання. Крім того, матері запропонували ще 50 тисяч грн, що призначають на виховання 7-річну дитину, яка залишилася без батьків після загибелі чоловіка», – йдеться в повідомленні.

За словами матері покійного, одним з тих, хто пропонував їй гроші, був депутат Рівненської міської ради, член Фракції «Батьківщина», забудовник Олександр Бабат. Жінка впізнала його за фотографією. Вона також сказала, что її просили не звертатися в поліцію.