ПОЛІЦІЯ КВАЛІФІКУВАЛА ЗГВАЛТУВАННЯ 10-РІЧНОГО ХЛОПЧИКА-ІНВАЛІДА ЯК «ХУЛІГАНСТВО»

Розслідування справи про знущання та зґвалтування 10-річного хлопчика-інваліда групою підлітків, що сталося в місті Іванків Київської області, взято на особливий розгляд прокуратури, – Корупція Інфо

Популярне: "Недостаток знань", – політолог жорстко розкритикував Гройсмана

Про це у соціальних мережах повідомив, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, який також доповів про обставини справи.

«У неділю 9 квітня в Іванкові троє підлітків познущались над 10-річним хлопчиком-інвалідом. Його жорстоко били кілька годин поспіль, катували, кидали в холодну воду, змушували їсти фекалії й лизати сечу. Неспростовні докази дають підстави стверджувати, що група підлітків гвалтувала дитину палицею, «- написав губернатор.

Голова Київської ОДА звинуватив керівництво поліції у спробі приховати обставини справи як від керівництва області так і від громадськості, через тяжкість злочину та можливий громадсько-суспільний резонанс. Отже, за словами Горгана, справа навмисне кваліфікувалася як «Хуліганство». Також, за словами голови ОДА, мала місце й відверта недбалість слідчих — невідкладні слідчі дії та експертизи своєчасно не проводилися, докази не вилучалися. Наразі, завдяки втручанню обласного керівництва, справа перекваліфікована, а підозрюваним загрожує до 15 років позбавлення волі.