138631

На грядках в одному з колективних садів Челябінської області зростає новий сорт помідорів, стійких до заморозків – "Вова Путін".

Про це пише "24 канал", передає Корупція Інфо.

Селекціонер-любитель кілька років тому вивів новий сорт помідорів і назвав його, як президента країни. Втім, запевняє – це просто збіг.

Кущ низькорослий, непримітний, зростає заплутано, плоди особливо великі. Селекціонер Микола Андрійович каже, що не очікував, що сорт "Путін" буде настільки стійкий і плідний.

Селекціонер, а в минулому політпрацівник, продає насіння. Коли в колекції з'явився сорт з гучним президентським ім'ям – справи пішли в гору. Зараз його "Вова Путін" росте по всьому світу.

"Вова Путін" в Іспанії є, "Вова Путін" в Болгарії є, в Башкирії, Узбекистані, Казахстані. Я стільки посилок відправив з "Вовою Путіним" в Україну, народ там вирощує і задоволений. Він там росте прекрасно, – зізнається челябінський селекціонер.

Втім, через кордон "Вову Путіна" пенсіонер переправляє незаконно. Посилати поштою насіння без спеціальних довідок можна. Так що пакетики з "Путіним" розлітаються по світу непомітно в ручній поклажі або особистих речах.