У той же час нардеп зазначає, що для реалізації свого плану у неї занадто мало повноважень, передає Корупція.Інфо

Народний депутат Надія Савченко стверджує, що у неї є покроковий план того, як діяти з окупованими територіями Донбасу і Криму, але, за її словами, у неї немає достатньо повноважень для його реалізації. Про це нардеп сказала в інтерв'ю виданню "Новий час".

"У мене немає можливостей, недостатньо влади. Всі свої плани я доносила до політиків, до наших силовиків, силових структур, європейських політиків, пропонувала ними скористатися. Пропонувала багато виходів з ситуації", – заявляє Савченко.

Вона також акцентувала увагу на тому, що її заяви щодо Криму кілька разів спотворювалися в ЗМІ, і зазначила, що Донбас можна повернути мирно лише ціною захопленого Росією півострова.

"Ніби я сказала, що нам треба здати Крим. Ні. Люди у владі кажуть, що ми Донбас повернемо мирним шляхом, а я кажу, що це буде ціною здачі Криму. І скільки б вони не кричали, так і буде", – сказала нардеп.

Вона додала, що має покроковий план дій з повернення контролю над Кримом Україні, але вдаватися до його втілення в життя можна тільки після повернення Донбасу.

"Ніколи не вгадаєш. Це можуть бути і місяці, і роки. Залежить від того, скільки ми можемо пожертвувати", – відповіла Савченко на питання про те, як скоро це може статися.