За крісло чиновника Матіос запропонував компромат на свого колишнього шефа.

Екс-глава військової прокуратури та заступник колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка Анатолій Матіос намагається купити собі посаду в офісі генпрокурора, а за крісло чиновника готовий “злити” компромат на свого минулого шефа.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Василь Крутчак у вівторок, 25 лютого.

“Толік Матіос виторговує в Офісі Генерального прокурора для себе посаду. За пост Толік пропонує віддати компромат на Юру Луценка, а точніше відео на якому зафіксовано, як Юра бере хабар в особливо великому розмірі”, – написав журналіст.

Крутчак також додав, що Луценко нібито знає про наявність у його колишнього заступника компромату на нього і тому “при першій-ліпшій можливості не забуває подлізнути Матіосу”.

“Ну дайте вже ту посаду Толіку, нехай всі побачать то відео”, – підсумував журналіст.

У той же час, як повідомило власне джерело “Весті.ua” в Офісі генпрокурора, дана інформація не відповідає дійсності. “Василь (Крутчак) хайпує, але пише неправду. Дана команда – готувати Матіосу підозру”, – заявив наш співрозмовник.

Раніше колишній військовий прокурор Анатолій Матіос намагався відновитися на посаді через суд.

Також в кінці серпня 2019 року Київський апеляційний суд визнав незаконною постанову про закриття кримінальної справи за фактом вимагання 1 мільйона доларів головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом та його заступником Дмитром Борзих у сім’ї екс-податківця Станіслава Денисюка.