Кожен власник транспортного засобу рано чи пізно стикається з проблемою придбання необхідних для нього запчастин. Вирішити цю проблему можна декількома способами:

  1. Доручити покупку майстру по ремонту.
  2. Віддати машину на СТО, де дану проблему вирішать за вас.
  3. Знайти запчастини самостійно.
  4. Просто продати автомобіль, не бажаючи його ремонтувати.

Самостійна покупка запчастин при цьому несе за собою ряд нюансів. В першу чергу потрібно знати, що кожна автомобільна запчастина має свій код. Це істотно спрощує пошук і логістику, але в першу чергу їх використовують в основному дилери, офіційні СТО та інші працівники автомобільного бізнесу. Звичайний же споживач часто визначити необхідний код не має можливості.

Як відбувається присвоювання кодів запчастин

Зазвичай ідентифікація машини і запчастин до неї відбувається за допомогою спеціальної програми – електронного каталогу EPC, розробкою якого займається виробник автомобіля. Багато з них мають ряд відмінностей, але все має одну суть – це база кодів, схем, використанням і вартості запчастин.

Якщо ввести в дану програму номер кузова або VIN-код, дилер виходить доступ до схеми саме вашого авто, що дозволяє знайти код будь-якої необхідної запчастини для подальшого її замовлення та установки.

Як купувати запчастини, не маючи доступу до спеціальних каталогах

Самостійна покупка запчастин, звичайно ж, відбувається в Інтернеті. Незважаючи на те, що ряд каталогів мають обмежений доступ, вони нерідко потрапляють у вільний доступ і знайти їх можна на багатьох порталах з продажу автомобільних запчастин.

Однак в спробі отримати потрібні коди запчастин в електронному каталозі можна наштовхнутися на ряд проблем:

  • термінологія, яка часто представлена на мові країни-виробника;
  • неоднозначність вибору, коли одна і та ж запчастина може потрапити в різні розділи;
  • ймовірність припуститися помилки, вибрати не ту запчастина;
  • неправильна ідентифікація запчастини;
  • марна трата власного часу.

Зручний і зрозумілий каталог запчастин

З причини описаних вище проблем, фахівці порталу Avtopro.ua постаралися звести до мінімуму всі можливі помилки і розробили зручний і зрозумілий каталог автомобільних запчастин.

Такий каталог створювався експертами протягом 20 років. В результаті вийшла версія, зрозуміла кожному користувачеві. Фахівцями було створено дерево каталогу з декількох кроків, що істотно спрощує процес вибору. Все, що потрібно знати, це назва автомобільної запчастини. Всі абревіатури, виноски і скорочення були переведені і представлені в єдиному форматі.

Як не допустити помилку при виборі запчастини

Якщо ви хочете звести помилки у виборі запчастини нанівець, слід використовувати каталог Avtopro.ua. Таким чином ви будете захищені від неправильного підбору запчастини, отримання невірного її коду і, відповідно, її несумісності.

Цікаво, що актуальна база даних запчастин поповнюється і допрацьовується постійно. Виправляються всі можливі помилки і неточності, додаються нові марки і моделі. Все це дозволяє купувати запчастини швидко, вигідно і правильно!