Так, "новоспечена зірка" Альона Лоран зізналася, що її утримує один із владних мужів нашої країни. 23-річна брюнетка розповіла, що лікує свою депресію шопінгом, а коханий депутат усіляко допомагає їй у цьому.

У дівчини фантастично великий гардероб, в якому можна зустріти речі від таких відомих брендів як "Marc Jacobs", "Chanel", "Dior" та багато інших.

Лише один плащик "Marc Jacobs", за словами модниці, коштує близько двох тисяч доларів. І усе це з кишені владного покровителя. У резерві Альони – більше 250 фірмових суконь.

Як виявилося, кавалерові гроші Альона витрачає не лише на одяг та аксесуари. Попри такий ранній вік, у Лоран в минулому кілька пластичних операцій. Брюнетка помітно збільшила губи і змінила форму носа. Усе, звісно, не за власний кошт.

Окрім цього, ефектна брюнетка колись працювала ведучою та моделлю. Зараз дівчина мріє про кар'єру актриси і вважає, що має для цього відповідні дані. Майбутня актриса із ранніх років не боїться роздягатися – про це свідчать еротичні світлини Лоран, знайдені у мережі.