645134

Велетенська квартира у центрі Києва, будинок, земля, недешева іномарка і закордонні поїздки. Ні, це не історія успіху молодого бізнесмена, а будні слідчого з особливо важливих справ київської прокуратури Євгена Кудрявцева.

29-річний слідчий в органах прокуратури працює з 2008 року. До отримання посади у центральній міській прокуратурі, Кудрявцев працював заступником прокурора Солом’янського району Києва.

Сторінка в соцмережі молодого слідчого розповіла "Слідству.Інфо" про його захоплення важким роком, пейнтболом і мандрівками: Нью-Йорк, Сан-Франциско, Лас-Веґас, Мюнхен, Мерано. Судячи зі статусів у Facebook, наприклад, у Нью-Йорку Кудрявцев з дружиною зупинялися в готелі The Plaza. Найдешевший номер там нині коштує близько 22 000 гривень за ніч.

На запит журналістів прокуратура Києва надала копії декларацій Євгена Кудрявцева за останні два роки. Серед доволі скромних зарплат слідчого і його дружини приховався не дуже скромний позашляховик Land Cruiser Prado і геть нескромні квадратні метри.

Батько Євгена Кудрявцева Віктор – з 2000-го по 2010-й був заступником генерального прокурора України. Працював чи не з усіма – з Потебеньком, Піскуном, Васильєвим та Медведьком. І з нинішнім Генпрокурором Віктором Шокіним. Мати Євгена – юрист. Дідусь Віктор Кононенко – колишній суддя Верховного суду України.

Звідки у Євгена Кудрявцева стільки грошей на розкішне життя — далі дивіться у відеосюжеті.