Співачка Камалія, яка помітно схудла, у насичених трудових буднях знаходить час побути разом зі своєю сім’єю.

Ба більше, днями артистка разом з чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром та їхніми доньками-двійнятами Арабеллою та Мірабеллою, знялися у родинній фотосесії. Родичі постали на сторінках глянцю Viva.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Такая яркая обложка любимого @viva_ukraine_magazine 💕 Свежий номер уже в продаже! #viva #обложка #камалияДопис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Знімання відбувалися вдома у пари. На світлинах Мохаммад та Камалія постають у домашніх вбраннях. Окрім того артистка позувала у яскравій малиновій сукні, а її чоловік – у костюмі. Доньки ж подружжя приміряли ніжно-рожеві сукні.

В інтерв’ю Камалія зізналася, що роль “поганого поліцейського” у родині дісталася їй.

“Я більш сувора, ніж Захур. Він м’якше, і тепер йому складніше з дівчатками. А я його попереджала: не йди на поводу у дітей! Він мене не слухав, все відмахувався, а зараз пожинає плоди. Просто сьогодні після школи вони приїхали до мене в офіс, щоб позайматися на скрипці, але через інтерв’ю урок довелося скасувати. Я помітила одну тенденцію: чим більше навколо людей, тим вони більш неслухняні. Коли я з ними залишаюся один на один, дівчатка мене беззаперечно слухаються. Пам’ятаю, я такою ж була в дитинстві: з приходом гостей починала дозволяти собі більше”, – пригадала виконавиця.