Коли Енджел народилася, мати їй навіть не оформила свідоцтво про народження – через це дівчина довгий час не могла отримати роботу, відкрити свій банківський рахунок, отримати водійські права. Енджел згадує, що їй доводилося в усьому слухатися свою матір, передає Корупція.Інфо

"Я росла в дещо подібному до культу, і на чолі цього культу стояла моя мама. Ми всі навчалися вдома, оскільки мама навіть не дбала про те, щоб відправити нас вчитися. Мені було десять років, коли мій батько помер, і після цього мама перестала займатися нашим освітою. Все, що я знала, це таблицю множення – решті доводилося навчатися через Інтернет. Ми всі були ізольовані від інших дітей, і, мабуть, через це нам ніхто не пояснював, що ж відбувається в нашому житті ", – розповідає дівчина.

Популярне: "Ех, Надя, що ти накоїла…": Сусіди Савченко розкрили приголомшливу правду про нардепа

Коли Енджел було 11 років, вона познайомилася на одному з форумів з хлопчиком і стала з ним спілкуватися. Як тільки мати дівчинки дізналася про це, вона зібрала речі і взяла її з собою, щоб відправитися в інший штат і познайомитися з потенційним нареченим і його сім'єю. Однак нічого не вийшло, і пізніше Енджел стала спілкуватися через Інтернет з 16-річним хлопцем. Коли все стало відомо, мати самого хлопчика погодилася відправити його до Каліфорнії, щоб він одружився на Енджел.

Дівчина згадує, що тоді мати купила їй дуже дешеве плаття, а її майбутньому чоловікові підібрала смокінг.

"Я пам'ятаю, як одягла це огидне біле плаття, а він був в білому смокінгу. Тоді мені здавалося це забавним – я відчувала себе принцесою з диснеївських мультфільмів. Я й гадки не мала, як це – бути замужем, я всього лише хотіла бути з цим хлопчиком ", – розповідає вона.

Але після "вінчання", яке відбулося у вітальні будинку сім'ї Енджел і на якому були присутні її родичі, мати змусила свою дочку піти в іншу кімнату і зайнятися сексом з її чоловіком, щоб "закріпити узи шлюбу".

"Ми вже обмінялися клятвами любові і вірності, і тут мама мені сказала:" О, тепер ви можете повністю скріпити свій шлюб ". Я й гадки не мала про секс і чула жарти мого брата в бік чоловіка, щоб він був" ніжний зі мною " . це було ніяково. Ми пішли в сусідню кімнату, і там все це сталося. я відчувала, що у мене немає ніяких прав, я не можу нічого контролювати в своєму житті ", – згадує Енджел.Після весілля її чоловік став агресивним і постійно контролював і навіть бив дівчину. Він працював продавцем в магазині і контролював весь бюджет сім'ї, а у дівчини була зобов'язана стежити за порядком в будинку – вона не могла нікуди вийти. У 15 років Енджел завагітніла і народила дитину, але навіть після цього чоловік не змінився.

"Моя мама хотіла, щоб у нас все було назавжди, тому що вона часто говорила про продовження" племені "і що це треба зробити, поки ти молодий. Мій чоловік ображав, бив мене, а я не знала іншого ставлення до себе і вважала, що це нормально, я не зверталася ні до кого за допомогою. Мама теж ображала мене і контролювала ", – зізнається Енджел.

Тільки через чотири роки дівчині вдалося вирватися з цих відносин: вона вступила в групу, де допомагають людям, які пережили насильство в сім'ї. Коли Енджел була вагітна третьою дитиною, її чоловіка посадили за домашнє насильство, і більше дівчина його ніколи не бачила.

Зараз Енджел 26 років, вона вийшла заміж і народила ще двох дітей. Вона спалила всі фотографії з першої "весілля", залишивши всього одну – де вона стоїть в тому самому дешевому плаття, купленому її матір'ю.

Одному з синів Енджел 11 років, і вона не уявляє, що було б, якби він захотів одружитися в такому віці. Дівчина досі не може забути те, що з нею сталося, і задається питанням, чому ніхто не зупинив її мати.

"Якби хтось щось сказав, якби моя тітка спробувала зупинити це, якби мої брати, мої сусіди намагалися допомогти, моє життя було б іншою. Чому ніхто не дзвонив в поліцію? Чому моя мама нічого не сказала?" , – згадує вона.

Незважаючи на це, Енджел знайшла сили, щоб пробачити свою матір за те, що вона з нею зробила, хоча та ніколи не вибачалася перед нею. Тепер Енджел бореться за права таких же дітей, яких батьки примушують вступити в "дитячий шлюб".

"Ми живемо в той час, де у нас є право бути тим, ким захочемо, купувати нерухомість, водити автомобіль, ходити на роботу. У дітей є вибір, але за них уже все вирішено. Якщо дівчина дійсно хоче вийти заміж і ростити дітей, це здорово, але якщо хтось в її 13 років вибрав за неї, це вже не можна буде змінити. І що ще гірше – це законно ", – говорить Енджел.

Згідно з офіційними даними, "дитячий шлюб" є законним в 50 штатах Америки. У 25 штатах немає мінімального віку для вступу дитини в шлюб. У більшості штатів мінімальний вік становить 18 років, проте бувають винятки, за якими дитина молодше цього віку може одружитися / вийти заміж за згодою своїх батьків або судового рішення. У період з 2000 по 2015 рік були укладені