Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун отримала різку відповідь на свої регулярні поради українцям

До в.о. міністра звернулися в передачі «Сніданок Юриста» юридичної компанії «Амбер».

«Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун стурбована зростанням кількості хворих на рак в Україні, тому вона не придумала нічого кращого, як звернутися з порадами до громадян України, як не захворіти на рак. Вона радить нам більше гуляти на свіжому повітрі і правильно харчуватися», – нагадали в програмі.

При цьому ведучий передачі вказав на один цікавий факт щодо самої Супрун.

«Пані Супрун, повірити вашим порадам і скористатися ефектом плацебо мені б дуже допомогло, якби ви відмовилися від американського громадянства і я знав, що невдовзі ви не поїдете назад на американську батьківщину, а залишитеся тут, в одній з нами країні. І ви і ваша сім’я будете так само боротися з раком, як і радите: прогулянками і правильним харчуванням», – йдеться в програмі «Сніданок Юриста».

Нагадаємо, раніше Супрун заявила, що разом з керівництвом міністерства буде продовжувати боротьбу за вільну Україну.

Як заявила Уляна Супрун, кримінальне розслідування ведеться відносно її заступника Ольги Стефанішиной за закупівлю ліків.

На допити ходить директор Державного експертного центру МОЗ України Тетяна Думенко в зв'язку з використанням прискореної процедури закупівлі медпрепаратів.

Радник і. о. міністра Станіслав Грещишин судиться за нібито незаконне звільнення чиновника.

Саму Уляну Супрун, її заступника Олександра Лінчевського і держсекретаря Артема Янчука викликає Генпрокуратура за позовом колишнього ректора Одеського медуніверситету.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як зазначає Супрун, заяви самого міністерства про зловживання опонентів залишаються без уваги.

Уляна Супрун наголосила, що «ми в міністерстві охорони здоров'я України вирішили боротися за вільну і здорову Україну до перемоги».

Супрун наголосила, що весь медіапростір живе прогнозами псевдоекспертів на 2019 й рік і гнітючими реакціями українців в зв'язку з цими прогнозами.

Вся історія України свідчить про одне – ми або воїни, або раби. І сьогодні вперше в історії нашої країни – кількість воїнів безпрецедентна. Ми не здамося ні за яких умов і побачимо як здаються наші вороги, – резюмувала Уляна Супрун.