Любов до прикрас у українок в крові. Передавалася вона від одного покоління до іншого і зародилася дуже давно. Національний одяг яскраво підкреслює бажання українок носити прикраси. Найбільше нашим жінкам подобаються намиста. Вироби відмінно поєднуються з будь-яким одягом, і необов’язково мати дороге кольє з діамантами і сапфірами, щоб бути чарівною.

Ефектно обіграти образ сучасних українок можливо навіть завдяки бусам з перлами і янтарем. Дуже добре, якщо намиста будуть в комплекті з сережками або браслетом з одного матеріалу. Кращий вибір біжутерії та коштовностей, які можна купити недорого, представлений в каталозі магазина «Злато». Також рекомендується переглянути розділ «Розпродаж».

Достаток виробів

Сьогоднішня різноманітність прикрас настільки велика, що може навіть ускладнити вибір. Це стосується і бус з натуральними каменями. Величезний асортимент виробів представлений моделями, які відрізняються між собою:

  • Довжиною нитки;
  • Розміром намистин;
  • Матеріалом намистин;
  • Вставками металу (золото, срібло);
  • Наявністю і типом застібки (магніт і замок-гачок);
  • Кольором намистин.

Сьогодні в моді як міні-, так і макс-довжина. Вікових обмежень намиста не мають. Їх допускається носити як на роботу, ділову зустріч, так і під вечірнє вбрання або на романтичне побачення. Намиста надають жіночності і привертають чоловічу увагу. Якщо коректно підібрати прикрасу, можна непомітно обіграти недоліки фігури, звернувши увагу на шию, обличчя і руки.

Жіночі популярні прикраси: популярні види бус

Жіночі прикраси, такі як чокери і кольє з великими намистинами з бурштину та перлів, витончено облягаючі шию, сьогодні на піку своєї популярності. Вони подобаються всім: їх носять підлітки, молоді дівчата і заміжні жінки. Стильний аксесуар практичний і підходить під будь-який образ. Чи не заважає виконувати побутові справи і робочі доручення, чого не можна сказати про довгі намиста.

Щоб довгі нитки прикраси не заважали, жінки призвичаїлися обмотувати їх навколо шиї в кілька шарів. Виглядає виріб дивовижно, адже за бажанням його можна трансформувати в довгу прикрасу. Такі екземпляри отримали назву «намисто-трансформер».

Найпопулярніші прикраси з фото і описами викладені в каталозі Zlato.ua. До послуг покупців онлайн-консультанти, які допоможуть вибрати і порівняти відповідні вироби, оформити замовлення за вигідними умовами.