Масові протести, які зараз відбуваються у Білорусі, є тривожним сигналом для України, вважає політолог Сергій Постоловський, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТАКОГО собі навіть “95 квартал” не дозволяє!!! Українські гумористики жорстоко висміяли Порошенка (ВІДЕО)

Експерт зазначив, що протестні акції в Росії, від яких дехто в Україні сподівається радикальних змін у становищі країни-агресора, не є настільки важливими, як загроза державного перевороту в Білорусі. Адже якщо останній все ж буде здійснений, то це, швидше за все, буде означати російську інтервенцію з донбаським сценарієм.

Якщо Путін зважиться на такий рішучий крок, то цілком можна передбачити і його наступний хід, вважає політолог. А їм, за його словами, має стати вторгнення в Україну з білоруського плацдарму, до чого, як відомо, Росія почала готуватися ще в минулому році. Тому станом на сьогодні, зазначив Постоловський, для України більш вигідним є варіант, при якому Олександр Лукашенко зуміє відстояти свої позиції і збереже за собою президентське крісло.

Втім, з урахуванням його рішучих розправ з опозиціонерами неважко здогадатися, що «батька» через деякий час все-таки «підуть», тому вкрай важливо, хто опиниться на його місці і як цим зможе скористатися Росія, підсумував експерт.