Дружина відомого і скандального українського політика Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко все рідше з’являється на блакитних екранах і все частіше радує своїх шанувальників публікаціями в особистому блозі.

Марченко активно веде свою сторінку в Інстаграм і ділиться зі своїми відданими фанатами різними порадами, філософськими роздумами і кадрами з різних тусовок і подорожей.

Кілька днів тому в блозі Оксани з’явилося нове фото. На чорно-білому знымку телеведуча позує в компанії імпозантного чоловіка (не Медведчука). Ним виявився всесвітньо відомий дизайнер Стефано Габбана, який є одним із співзасновників модного будинку Дольче Габбана.

Оксана Марченко давно дружить з дизайнером і свою публікацію присвятила другу в день його народження. Оксана привітала Стефано італійською і побажала йому всього самого найкращого.

Відзначимо, що разом Стефано і Оксана виглядають просто чудово і могли б бути чудовою парою.

Цікаво одне, невже Віктор Медведчук настільки сильно довіряє своїй дружині, і не ревнує її до інших чоловіків?

Але напевно вся справа в тому, що дизайнер давно розкрив свою нетрадиційну орієнтацію, тому і українському політику боятися нічого. А з іншими чоловіками Оксана поки на публіці не з’являлася.