600000

В Адміністрації Президента України розповіли про святкування Дня Незалежності та повідомили, що 24 серпня не заплановані військові паради.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

"24 серпня на відміну від попереднього роки не передбачається проведення військового параду. Ніяка військова техніка не буде брати участь у проведенні заходів 24 серпня на Майдані Незалежності та на Хрещатику. Передбачається проведення Маршу Незалежності, у центрі якого буде воїн — захисник країни", — розповів перший заступник голови АП Віталій Ковальчук на брифінгу.

За його словами, 23 серпня, в День державного прапора, відбудуться офіційні заходи на Софійській площі.О 9 годині за участю президента України пройде церемонія підняття державного прапора. Передбачається, що державні прапори одночасно піднімуть по всіх містах України, у військових частинах. Крім того, всі посольства України за кордоном теж о 9 годині ранку за місцевим часом здійснять церемонію підняття українського прапора,
— зазначив Ковальчук.

Меморіальний захід заплановано в Парку Слави в Києві. О 12.00 буде загальнонаціональна хвилина мовчання вшанування пам'яті загиблих в АТО військових.

Раніше у Генштабі інформували, що в Києві з нагоди Дня Незалежності пройде парад за участю військовослужбовців з військових частин Київського гарнізону, курсантів військових вузів, військовослужбовців із зони проведення АТО, а також військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії. Водночас участь у параді військової техніки не передбачається, крім двох автомобілів (для проведення параду і його прийоми).